#1 2012-03-08 21:36:54

DeDeKR

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 49
Punktów :   

Czołg T34 jako premium tank? informacje na temat premium.

Czołg T34 jako premium tank? Z jakiej to okazji?
Czołg ten staje się czołgiem premium tieru ósmego w wyniku wprowadzonych zmian w amerykańskim drzewku. Na miejsce T34 dumnie wjedzie M103.

Kiedy możemy się spodziewać zmiany?
W patchu 0.7.2, który nadchodzi wielkimi krokami.

Jeżeli wynalazłem T34, ale go nie kupiłem, co wtedy?
Po wprowadzeniu patcha będziesz miał automatycznie wynalezionego M103, nic poza tym (ew. moduły, które są takie same, jak w poprzednich czołgach).

Udało mi się wynaleźć niektóre z modułów na T34. Czy w takim razie będę miał również wynalezione ich odpowiedniki na M103?
Tak.

Mam uzbieraną pewną ilość doświadczenia na T34. Co się z nim stanie?
Całość zostanie przeniesiona na M103.

Co się stanie z modułami, które kupiłem na T34, a nie będą pasować do M103?
Gracz otrzyma rekompensatę w postaci kredytów (taką samą sumę, za ile zostały zakupione moduły).

Co się stanie z moją załogą na T34?
Zostanie za darmo przespecjalizowana na T34, a wszystkie jej skille pozostaną bez zmian. Załoga na M103 będzie miała od razu wyuczona na 100%.

Na T34 mam zamontowanych kilka modułów. Co się z nimi stanie?
Zostaną za darmo przeniesione do magazynu.

Czy to samo stanie z amunicją T34?
Tak, ona również zostanie przeniesiona w całości do magazynu.

Przed patchem zakupiłem jeszcze kamuflaż do mojego T34. Jakie będą jego losy?
Kamuflaż zostanie przeniesiony na premium tank T34 oraz pojawi się na M103.

A jak będzie wyglądać kwestia statystyk, które uzyskałem na T34?
Wszystkie zostaną przeniesione na czołg M103. Grę premium T34 będziemy prawdopodobnie zaczynać z "czystym kontem".

Najważniejsze pytanie. Wynalazłem i kupiłem przed patchem T34. Czy w chwili wprowadzenia łatki otrzymam go za darmo jako czołg premium?
Tak, Wargaming.net już kilkakrotnie potwierdziło, że posiadacze tego czołgu otrzymają go za darmo w wersji premium. Ponadto dostaną za darmo drugi slot, w którym będzie się znajdować M103.

Nie zdążyłem wbić T34 przed patchem, jednakże jestem zainteresowany jego kupnem za gold. Ile będzie kosztować?
Prawie tyle samo co Löwe, a konkretnie to 12 000 sztuk golda.

Jego cena będzie naprawdę spora. W takim razie grając nim, na jakie zarobki kredytów możemy liczyć?
Na podobne do tych, które osiągamy na KW-5 i Löwe. Nie da się ustalić konkretnych sum, ale przy dobrej grze powinniśmy zarabiać nawet ponad 100 tysięcy kredytów na bitwę.

Czy wiadomo coś na temat samego T34? Jego konfigurację, moduły...
Ciężko jest na chwile obecną odpowiedzieć na to pytanie. Ale z naszych informacji i obserwacji wynika że:

    Działo: 120mm T53
    Zawieszenie: T80E3
    Silnik: Nieznany
    Wieża: T34T7
    Radio: Nieznane



Ponadto:

    Liczba HP: 1550
    Limit obciążenia: 71,85 tony
    Waga założonych modułów: 65,14 tony
    Moc silnika: 810 k.m.
    Maksymalna prędkość: 35 km/h
    Prędkość obrotu: 25 stopni/sec
    Pancerz: 102/76/51 mm
    Pancerz wieży: 279/127/203 mm
    Uszkodzenie pociskiem standardowym: 300-500
    Penetracja pociskiem standardowym: 186-310 mm
    Szybkostrzelność armaty (RoF): 4,38 strzałów/min
    Prędkość obrotu wieży: 24 stopnie/sec
    Zasięg widzenia: 367 m
    Zasięg sygnału: 745 m




Jak się okazuje, T34 mimo swoich słabości, będzie ciekawym czołgiem, który do najtańszych należeć nie będzie, a również przyniesie nam sporo zysku. Dlatego osoby, które jeszcze nie zdążyły dobić do tego pojazdu lub go nie zakupiły, powinny się streszczać, ponieważ naprawdę warto, a patch tuż, tuż...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiki-zywiolow.pun.pl www.skokimanager.pun.pl www.bazary.pun.pl www.4skme.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl